מדוע כדאי לתרגל יוגה בקבוצות קטנות

תרגול יוגה בקבוצות קטנות

תוכן עניינים

לאחרונה נערך מחקר רב על היתרונות של כיתות קטנות יותר על הביצועים האקדמיים של תלמידי בית הספר. מחקרים הוכיחו כי כיתות קטנות יותר מגדילות את הישגי התלמידים, מעלה את הציונים ומשפרת את שיאי הנוכחות.

כאשר מתרגלים פילאטיס ויוגה ניתן לראות גם את היתרונות של שיעורי קבוצות קטנות יותר.

עם פחות אנשים בקבוצה, אתה יכול לקבל יותר תשומת לב אישית מהמדריך שלך את המרחב להתמקד בבעיות ספציפיות ולסייע ביתר קלות במתיחות וביישור נכון.

אם אתה חושב להירשם לשיעור פילאטיס או יוגה כחלק מפעילות גיבוש לצוות קטן, הנה 5 יתרונות עיקריים של שיעורי קבוצות קטנות יותר לשקול:

תוכנית מותאמת אישית

היכולת להתאים אישית תרגילי פילאטיס או יוגה לאדם, תאפשר לך למקסם את האימון שלך. יעדי הכושר של כולם שונים. ייתכן שאתה עושה פילאטיס כדי לרדת במשקל, להדק אזורים ספציפיים או לשקם פציעה. עם שיעורים קטנים יותר המדריך שלך יכול להתאים אישית תרגילים כדי שיתאימו לצרכים הספציפיים שלך.

הבנה גדולה יותר

שיעורים בקבוצות קטנות יותר מעניקים למדריך שלך הבנה מעמיקה יותר של החוזקות והמגבלות שלך. שיעורים קטנים יותר פירושם תשומת לב אישית יותר. אתה לא תלך לאיבוד בתוך קהל של אנשים והמדריך שלך מסוגל לעקוב טוב יותר אחר ההתקדמות והיכולות שלך.

גישה אישית

שיעורי פילאטיס פעילים מוגבלים ל-12 אנשים לכל היותר בשיעור. אנו דבקים בגבול זה מכיוון שאנו רוצים את היכולת לתת מענה לצרכים הייחודיים של הלקוח שלנו. גישה מותאמת אישית זו מאפשרת לך להרגיש בטוח ובטוח כשאתה מגיע לסטודיו, בטוח בידיעה שיש לנו את הזמן והפוקוס לספק לך אימון שמתאים לך, לא רק שיעור כללי עם תרגילים שגרתיים.

סביבה ניתנת להעברה

עם כיתות קבוצות קטנות יותר קל הרבה יותר להתנייד. איזון בין הגדרות פנים וחוץ שומר על דברים רעננים ומעניינים ומספק אימון מגוון יותר. בפנים יש לך גישה לציוד ולסביבת הסטודיו שלנו, בעוד שאימונים בחוץ מציעים יתרונות רבים כמו גירוי נפשי מוגבר, חשיפה לוויטמין D וחיזוק מצב רוח בריא.

תקשורת חברתית

כיתות קטנות יותר מספקות הזדמנות להתחבר לאחרים שאין להם אפשרות לשיעורים גדולים וצפופים. קבוצות קטנות יותר מטפחות שיתוף פעולה ושיתוף פעולה ומאפשרות לך ליצור קשרים בקלות רבה יותר. בגלל הקבוצות הקטנות שלנו, לעתים קרובות אנו מגלים שהלקוחות שלנו ממשיכים לבנות חברויות אחד עם השני מחוץ לשיעורי הפילאטיס שלהם!

ב-Me-Movment הקבוצות הקטנות שלנו בנות 12 אנשים לכל היותר מוקמות כדי להבטיח שנוכל לספק לך יחס אישי ותוכנית אימונים מותאמת אישית שתתאים לצרכים שלך. אנו מציעים סביבה תומכת, רגועה ומטפחת שתעזור לך להשיג את המטרות שלך כדי שתוכל להרגיש טוב עם הגוף והנפש שלך.

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה הלאה :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מעוניינים בשיעור מתנה?

מלאו את הפרטים ונציג יצור אתכם קשר בהקדם.

בואו לגלות עוד

קורס עזרה ראשונה למדריכי יוגה

עזרה ראשונה למורים ליוגה מורים ליוגה עשויים לבוא במגע עם 100 אנשים בכל שבוע בשיעורים שלהם. לכל אדם יש פוטנציאל לסבול ממצב רפואי ידוע או

פאזל וצ'יל: 7 יתרונות של הרכבת פאזלים

בעידן שלנו של הסחת דעת דיגיטלית מתמדת, תמיהה היא דרך מצוינת לעזור לנו להירגע, לתפוס הפסקה מהמדיה החברתית ולהחזיר את הבהירות הנפשית. ההערכה היא שאנו