פאזל וצ'יל: 7 יתרונות של הרכבת פאזלים

הרכבת פאזלים

תוכן עניינים

בעידן שלנו של הסחת דעת דיגיטלית מתמדת, תמיהה היא דרך מצוינת לעזור לנו להירגע, לתפוס הפסקה מהמדיה החברתית ולהחזיר את הבהירות הנפשית. ההערכה היא שאנו נוגעים בטלפונים שלנו יותר מ-2600 פעמים ביום בממוצע! אנחנו תוהים מה אם… נתלבט ונרגע במקום?

בפוסט הזה אנחנו הולכים להראות את ההיתרונות של הרכבת פאזלים על הביראות הנפשית שלנו וכיצד הם יכולים לשמור עלינו בריאים.

טיפול עצמי והפגת מתחים

בקצב הרצוי שלך, תמיהה יכולה לעזור להקל על מתח וחרדה. באופן טבעי, תמיהה יכולה לעזור להשקיט את המוח בזמן שהוא נמצא ברגע הנוכחי. כאשר תשומת הלב שלך היא על צורות וחתיכות במקום להתפצל לכל כיוון, זה יוצר אפקט מרגיע בדומה למדיטציה! סוג זה של "מצב זרימה" יכול לעזור להפחית מתח וחרדה.

גוף חם, מוח חד

תמיהה מחייבת אותך להפעיל את הצד הימני והשמאלי של המוח שלך בו זמנית! המוח השמאלי, הצד האנליטי, מחפש קשרים לוגיים בין החלקים. המוח הימני, הצד היצירתי, פועל באופן אינטואיטיבי ליצירת שלם גדול יותר. אנו משתמשים בשני סוגי החשיבה כדי לפתור חידה, וזה משפר את הקשרים בין שני הצדדים של המוח שלך!

פאזל משפר חשיבה חזותית ומרחבית, וזיכרון לטווח קצר

אימון מוח קל זה יכול לשפר את הזיכרון לטווח קצר, ולהועיל להיבטים אחרים של חייך! התנסויות עם משחק מרחבי כמו פאזלים ובלוקים עוזרים לילדים לפתח את כישורי החשיבה המרחבית כדי לצמוח ולהופיע היטב במדעים, מתמטיקה, טכנולוגיה, הנדסה ואומנות!

פאזל משפר את המיקוד והיצירתיות שלך

לא צריך הרבה כדי שהמוח שלך יכנס להילוך שמח ולייצר דופמין! השלמת פאזל עם חברים או בבדידות מעודדת את המוח שלנו לייצר דופמין. אז שלום תענוג, ריכוז, ביטחון עצמי, למידה, זיכרון ומוטוריקה! פאזל זוהר בדרך לפגישת החברה הבאה שלך!

לעזור לך לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר – קרא את זה שוב

מחקרים הראו שפאזלים יכולים לשמור על המוח פעיל ומאתגר ככל שמתבגרים. זה מאט את אובדן הזיכרון ואף יכול להגדיל את תוחלת החיים ולדחות את הופעת דמנציה ומחלת אלצהיימר.

דרך מצוינת להתחבר למשפחה וחברים

ליל הדייטים? חגים? גיבוש? תמיהה נהדרת להתבודדות מדיטטיבית וכפעילות קבוצתית. עם פאזל הגלים, ראינו אנשים פותרים אותו בקבוצות קטנות, בזוגות ובפרט! האתגר וההישג המשותפים של השלמת פאזל הם דרך מרגיעה ליצור קשר עם בני משפחה וחברים תוך שימת לב אליהם. זה אפילו יכול לעזור בבניית צוות בחברות ובקבוצות קטנות!

הרגשה של שליטה

אין כמו התחושה הזו של שביעות רצון כמו זו שאתה מקבל כשהסבלנות והעבודה הקשה שלך השתלמה. או כאשר חלק הפאזל החסר הזה משלים את התמונה! החל עם ערבוביה של חלקים מפוזרים, יצרת סדר מתוך כאוס – אנחנו יכולים ליישם את התרגול הזה בחיים, אני צודק?

לסיכום

מוכנים להתחיל? עם מספר פתרונות אך רק 49 חלקים, פאזל גלי הוא כמו הכלאה בין פאזל לסודוקו! יש יותר מדרך אחת להרכבת פאזלים ולשחק בחופשיות! אתה יכול להוסיף אתגר נוסף אם תרצה על ידי ערבוב של שני צבעים או יותר יחד!

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה הלאה :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מעוניינים בשיעור מתנה?

מלאו את הפרטים ונציג יצור אתכם קשר בהקדם.

בואו לגלות עוד

קורס עזרה ראשונה למדריכי יוגה

עזרה ראשונה למורים ליוגה מורים ליוגה עשויים לבוא במגע עם 100 אנשים בכל שבוע בשיעורים שלהם. לכל אדם יש פוטנציאל לסבול ממצב רפואי ידוע או